Išskirtinis Delfi turinys

Šiandien, visai netyčia, pamačiau Delfi.lt skiltį pavadinimu „Išskirtinis turinys“. „Nagi pažiūrim!“, – pagalvojau, o vaizduotė jau kaito nuo minčių, apie tai kokios aktualiausios pasaulio ir Lietuvos naujienos pateko į šią išskirtinę, todėl, matyt, aktualiausią pagrindinio Lietuvos naujienų portalo skiltį. Ar bus žurnalistinis tyrimas dėl VSD vadovų atleidimo priežasčių? Ar Ukrainoje vėl atsinaujino rimti kariniai veiksmai? O galbūt straipsnis apie „PTP Planeta“ transliacijų uždraudimą? Bet pripažinsiu, viduje slapta tikėjau, kad tai bus 15236 būdai kaip save patenkinti nenaudojant rankų. Ir nors nebuvau teisus nei vienu atveju, tačiau rimtesnės žurnalistikos visgi radau mažai. Vien antraštes, kurios skatina paklikinti ir padaryti dar kapeikėlę iš reklamos. Juk įdomu, kaip per Velykas galima parduoti sielą Velniui…?

Jei tai yra išskirtinis turinys, tai peršasi išvada, kad neišskirtinis turinys yra aplamai šūdas. Gaila, kad tai būdinga visoms pagrindinėms Lietuvos žiniasklaidos priemonėms.

Delfi iskirtinis

About the Author

voxcivis
Esu eilinis pilietis, toks pat kaip Tu, gerbiamas skaitytojau. Matyt ateina momentas gyvenime, kada atrodo, kad patyrei daug. Manau, man tas momentas atėjo (ir veikiausiai ne paskutinį kartą). Teko daug visko pamatyti - mokyklą, augimą aplinkoje, kur įvairus smurtas buvo įprastas, Lietuvos aukštąjį mokslą, darbo rinką, medicinos sistemą įvairiais rakursais, žmonių psichologiją, visuomenės gyvenimą, gabalėlį filosofijos ir dar daug visko. Tai įdomi gyvenimo kombinacija, kuri, pastebiu, kartais leidžia pamatyti šį bei tą gal kiek kitaip, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tokiomis įžvalgomis norisi pasidalinti. Mano labai mėgstamas atlikėjas - Vilijus Važnevičius (amžiną jam atilsį) - sykį koncerto metu sakė: "Neįsivaizduoju roko muzikanto - ne piliečio. Gali negroti - negrok. Gali nedainuoti - nedainuok. Neskauda - nekurk." Nesu roko muzikantas (gal šiek tiek širdyje), tačiau tai netrukdo būti piliečiu. Ir žinokit skauda. O kai skauda, visgi neišeina nerašyti. Kodėl? Nes rašymas padeda labai daug ką suprasti pačiam. Gal iš to pavyks suprasti kažką ir kitiems. Ir nebūtinai taip pat, kaip suprantu aš. Gal visiškai priešingai. O tai irgi puikus rezultatas. Nes suprasti visada yra gerai. Link to ir judėkime.

Be the first to comment on "Išskirtinis Delfi turinys"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos